Red Box Soccer League
Join Us
Don't miss

Liga Red Box Gra !!! Pierwszy dzień ligi letniej

img_4076

Pierwsza kolejka pokazała ,że więcej drużyn ma ochotę na tytuł Mistrza. W pierwszym meczu młodzież pod wodzą Piotra Dublickiego rzuciła się do huraganowych ataków, jednak rutynowani zawodnicy Eagles przetrzymali napór i w końcu wygrali 5:3.

W meczu Adam’s – Intersystems padł niecodzienny wynik 8:8. W składzie Intersystems zabrakło kapitan Marcina Nowickiego natomiast kapitan Adam’s Łukasz Lichota strzelił dwie bramki.

Do niespodzianki doszło w meczu City Skyline z Dynasty – brązowy medalista poprzedniej edycji uległ po zaciętej walce drużynie klanu rodziny Sebastiana Brożyny, który jak powiedział zgłosił zespół właśnie dla rodziny aby mogli się spotykać na boisku.

Przyjmowane są cały czas zapisy do letniej edycji, w siedzibie Red Box. Gra się w każdą sobotę do 31 sierpnia od godziny 8pm. Później tydzień przerwy i runda jesienna. Mecze odbywają się na Bushwick Inlet Park Soccer Field przy North 9st & 10th Kent Ave (Brooklyn),

Wszystkie mecze ligowe rozgrywane są piłkami marki Adidas, używanymi podczas rozgrywek Champion League w Europie

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

UA-39429434-1